
Opdrachtgever: | Woningstichting Den Helder |
Architect: | BBHD architecten te Schagen |
Technisch adviseur: | Groep Projecten te Den Helder |
Bouwkundig aannemer: | Aannemersbedrijf A. Tuin te Den Helder |
Looptijd: | juli 2009 t/m juni 2011 |
Vloeroppervlakte: | 9.000 m2 |
Huis ter Duin is een woon- en zorgcomplex bestaande uit 11 royale levensloopbestendige huurappartementen en 66 ruime luxe woon- en zorgappartementen verdeeld over 3 vleugels. Reeds in een vroeg ontwerpstadium is bij Huis ter Duin nagedacht over het beoogde klimaat en de energievoorzieningen. Gekozen is voor de duurzame variant omdat deze variant zich uitstekend laat combineren met LaagTemperatuurVerwarming en HoogTemperatuurKoeling.
Door het toepassen van betonkernactivering in combinatie met vloerverwarming liggen de ontwerp-watertemperaturen voor het koelen en verwarmen van het gebouw zeer laag. Deze ontwerptemperaturen maken het zeer aantrekkelijk om de warmtepomptechniek in te zetten.
De volgende installaties zijn door ons gerealiseerd en opgeleverd: riolering, sanitair, water-, gas- en cv-installatie met cv-ketel en warmtepomp, ventilatie en luchtbehandeling, de elektrotechnische installaties, domotica, CAI-, telefooninstallaties en de brandmeld- en ontruimingsinstallatie.
Heeft u vragen? Stel hem direct of vraag een offerte aan
Offerte Koninklijke Damstra Installatietechniek 0511 42 45 00