
Opdrachtgever: | Elongo BV te Leeuwarden |
Architect: | Heldoorn Ruedisulj Architecten bna te Leeuwarden |
Technisch adviseur: | Koninklijke Damstra Installatietechniek bv |
Bouwkundig aannemer: | Bouwbedrijf Lont |
Looptijd: | november 2011 t/m mei 2012 |
Vloeroppervlakte: | 1.330 m2 |
Medisch Centrum de Knoop is o.a. geschikt voor een apotheek, huisartsen en fysiotherapie. Het volledige gebouw is uitgevoerd met LED-verlichting. Dit samen met de warmtepomp en zonneboiler maakt het gebouw energiezuinig.
Door de noodstroom voorziening die is toegepast wordt bij spanningsuitval selectieve delen van de elektrische en cv installatie overgenomen. Op deze manier kan de apotheek, huisartsen en fysiotherapie blijven functioneren.
De volgende installaties zijn door ons gerealiseerd en opgeleverd: riolering, sanitair, water-, gas- en cv-installatie met warmtepomp en vloerverwarming, ventilatie, de elektrotechnische installaties, LED-verlichting, telefonie/data netwerk, toegangscontrole, zonwering installatie, inbraakbeveiliginginstallatie, brandmeld- en ontruimingsinstallatie, zonneboiler en automatische noodstroom voorziening.
Heeft u vragen? Stel hem direct of vraag een offerte aan
Offerte Koninklijke Damstra Installatietechniek 0511 42 45 00